Думки

Цього тижня у Белзі за сприяння «Української Галицької асамблеї» у рамках проекту «Локальна історія» розпочне роботу археологічна експедиція, метою якої є пошук фундаментів сакральних споруд княжої доби. 
Науковий керівник проекту «Локальна історія» про цілі та завдання проекту, важливість усної історії та роль сучасних істориків 
«Нас поставили до паркана головою, ми подумали що нас будуть розстрілювати. Боже, як то зачєлосі мижи людьми прощатись, як то всьо голосило, як то плакало…». Це спогад. що закарбувався в пам’яті Марії Пиріг з села Корнич на Коломийщині. 

На сьогодні заведена картотека становить близько 300 поселень цієї області, що, мабуть, не є остаточною цифрою загальної кількості населених пунктів, в яких знаходилися оборонні споруди, побудовані в період з XIII до XVIII ст., зрозуміло, що кількість самих пам’яток буде ще більшою.  

Українська Галицька Асамблея ініціює новий проект "Незнаному Воякови". Що це за проект та яка його мета розповідає заступник Голови Ради УГА Тарас Чолій