28/04

Павло Шеремета:
"Амбіції у владі є критично та життєво необхідними".

Павло Шеремета: український менеджер-економіст, засновникКиєво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), президент Київської школи економіки. Міністр економічного розвитку і торгівлі України (з 27 лютого по 2 вересня 2014 року).

Топ-7 цитат  Павла Шеремети з лекції на програмі "Політичні студії"   

-       Політика - це конкурентна галузь. Якщо ви немаєте компетенцій чи знань, то ви маєте знати, де їх почерпнути. Ідучи в політику, яка є досить дивна галузь, варто робити щось зі своїм характером,  як мінімум потрібно знати, які там є спокуси.

-       Якщо ви турбуєтесь - ви будете мати. Якщо ви турбуєтесь про своє здоров’я - ви будете здорові, якщо ви турбуєтесь про свою сім’ю – все буде в порядку, якщо ви не турбуєтесь про свою машину - вона не буде в порядку. І через обмежену кількість років, яку я провів у політиці, я розумію, що це правило працює.

-       Не заходьте у владу самому, не заходьте бідним, слабким та хворим. Налаштуйтесь, що ви заходите у клітку до хижаків.

-       Влада - це потужна боротьба, і постійна боротьба з собою. Я не бачив у  владі щасливих людей.

-       Потрапляючи в таку систему влади, вам кожні 5 хвилин будуть говорити «тут це не так», «тут ми не робимо так». Але ви стійте на своїх позиціях.

-       Нас пишуть всюди. Завжди думайте про те,  що вас пишуть. Я живу з думкою що все, що я говорю може бути опубліковане у будь який – час. Так простіше. Принаймні, ти не будеш здивований, коли це буде опубліковано.

-       Амбіції у владі є критично та життєво необхідними. Якщо ви не маєте цілі бути президентом країни. То краще не заходьте у владу, система вас викине, тим більше, якщо ви інший.


Довідка

«Політичні Студії: все що потрібно знати майбутньому депутату» - навчальна програма Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету та громадської організації «Українська Галицька Асамблея»

Додаткова інформація: www.uha.org.uawww.management.lviv.ua