Допомагаємо українським військовим на Сході

«Одного дня до мене звернулась знайома з проханням допомогти її брату, який втратив частину свого екіпірування, коли виходив з оточення з-під Луганського аеропорту. Ми з друзями вирішили, що це неодинокий випадок, і, мабуть, ще хтось потребує допомоги». 

Так починається розповідь Мирослава Сімки про благодійну ініціативу «Допомагаємо військовим», яка діє при УГА.

Відтак Мирослав та його колега Віталій Сенчишин зателефонували до Нацгвардії з питанням чи потрібна військовим допомога. Саме тоді мала відбутись ротація, і нова група військових потребувала якісного забезпечення. Ось так взяли під опіку військову частину 2250 Національної гвардії і надали їм забезпечення на суму майже 100 тисяч гривень.

А далі пішло-поїхало: друзі, знайомі довідались про добру справу та пропонували свою допомогу – кошти, медичні засоби, рації, одяг, засоби для догляду за хворими у госпіталі тощо. Тепер благодійна ініціатива допомагає різним частинам, про потреби яких довідуються безпосередньо від військових на сході.

Усі зібрані речі передаються автомобілем або «Новою Поштою» на базу частин,  або безпосередньо автомобілем доставляються до місця дислокації військових.

Мирослав, розповідає, що найнеобхідніше сьогодні - це забезпечити військових засобами, які допоможуть відстежити та нейтралізувати ворога: тепловізори, оптичні приціли, безпілотні літальні засоби, коліматори, тактичні ліхтарики тощо.

«Добрий одяг для військових є дуже потрібним, а поміж тим важливим є якісне взуття. Адже мобільність – це основа виживання на війні. Якщо ти не рухаєшся – ти мішень. Тобто, якщо солдат не може ходити через те, що його взуття важке чи незручне, то йому вже не потрібні ні каска, ні бронижелет – йому важко робити свою справу. Справді якісні речі відповідно дорожче коштують. Тому ми запрошуємо усіх небайдужих долучатися до благодійної ініціативи та разом допомагати військовим», - говорить Мирослав Сімка.

 

Благодійна ініціатива «Допомагаємо військовим» закликає до співпраці.

Банківські реквізити для благодійної допомоги:

Рахунок для гривні:

Картка ПРИВАТБАНКУ 5168 7553 2772 7026

Рахунок для доларів США:

Simka Myroslav, PRIVATBANK, SWIFT CODE: PBANUA2X,   НОМЕР РАХУНКУ: 0011000080,  БАНК КОРЕСПОНДЕНТ: JP MORGAN CHASE BANK, SWIFT CODE: CHASUS33