08/08

УГА вчетверте оголошує конкурс мікропроектів "Сильна Громада"

Команда УГА оголошує про старт конкурсу мікропроектів "Сильна Громада"! Мета конкурсу – підтримка ініціатив у сфері розвитку громад та їх самоорганізації з метою творення якісних змін у містах та селах Галичини. Будь-яка громадська ініціатива має шанс отримати підтримку своєї ідеї!

Серед цьогорічних пріоритетів програми є екологія, молодіжні ініціативи, культура, мистецтво, місцевий туризм, спорт, освіта, інновації та ін. Географія проекту: Львів та Львівська область. Максимальний розмір ґранту - 15 тисяч гривень.

Детальну інформацію та проектну заявку можна отримати на сайті "Української Галицької Асамблеї".

Учасниками програми можуть стати громадські організації, благодійні організації, органи самоорганізації населення, а також їхні коаліції, мережі, неформальні об’єднання та ініціативні групи мешканців. Обов’язковою умовою отримання гранту є власний внесок у розмірі не менше 20% від суми проекту.

Нагадаємо, програма "Сильна громада" - щорічний конкурс мікропроектів від УГА. У 2016 році були реалізовані проекти-переможці, серед яких було облаштування молодіжного простору в селі Вовків, закупівля спортивного обладнання для спортсменів з вадами зору, придбання музичних інструментів для новоствореної музичної школи у Гніздичеві та арт-терапевтична студія в Стрию для дітей, чиї батьки захищають Україну на війні.