15/03

Реалізовано черговий проект програми “Сильна Громада”

В рамках реалізації програми “Сильна громада”, 9 березня відбулось урочисте передання оргтехніки переможцям проекту “Освітня Асамблея Львів”. Команда “Освітньої Асамблеї. Львів” вже протягом кількох років реалізовує волонтерський просвітницький проект, спрямований на розвиток альтернативних осередків освіти, її доступності та розвитку у Львові.

Протягом цього тривалого часу команда “Освітньої Асамблеї” постійно проводила відкриті лекції та зустрічі для молоді, на яких обговорювались суспільно-важливі теми, обмінювались досвідом і думками.

Для підвищення ефективності роботи цієї ініціативи, було написано проект для участі у програмі “Сильна Громада” від УГА. Отримавши перемогу, команда “Освітньої Асамблеї” змогла придбати необхідну оргтехніку, яка допоможе якісніше та простіше організовувати свої заходи для молоді.

Окрім передачі техніки, голова Ради Іван Спринь розповів присутнім про проекти, які реалізовує УГА: це і “Документалістика”, “Локальна історія” і новий проект “Незнаному Воякови”. Він закликав зацікавлених долучатися до реалізації спільних ідей та побажав молоді, яка гуртується навколо “Освітньої Асамблеї”, більше віри у власні сили та наснаги.

Теги:
громада