10/10

Визначено переможців конкурсу проектів "Сильна Громада 2017"

Конкурсна рада визначила переможців конкурсу проектів «Сильна Громада». До участі у програмі зголосилося кілька десятків проектів від різних громадських організацій та ініціативних груп Львівської області. Тематики проектних заявок були різноманітними та включали в себе цікаві ідеї та рішення.

Конкурсна рада ретельно вивчила проектні заявки на відповідність до вимог Програми та визначила таких переможців. Ними стали:

  • Проект «Ревіталізація молодіжного простору в Рудках» - передбачає ремонт пластової домівки в м. Рудки Самбірського району Львівської області. Заявник-переможець: Молодіжна організація «Станиця Рудки - Пласту НСОУ».
  • Проект «Освітня Асамблея. Львів» - волонтерський просвітницький проект, спрямований на розвиток альтернативних осередків освіти, її доступності та розвитку. Заявник-переможець: громадська ініціатива «Освітня Асамблея».
  • Проект «Студії молодих лідерів» - мета якого створити активні молодіжні спільноти у локальних громадах Золочівщини за допомогою неформальних освітніх та культурних інтеграційних заходів. Переможець:   Громадська організація «Простір вільних ініціатив».
  • Бонусний проект: «Реставрація студентами Львівської політехніки фрагментів кам’яного декору замку в смт. Чернелиця Городенківського району, Івано-Франківської області» – студентська ініціатива Львівської Політехніки.

Згідно з умовами Програми, переможцям від Української Галицької Асамблеї надається грант у розмірі до 15 000 гривень на реалізацію проектів. Відтак ініціативні групи мають втілити заплановані ідеї. Про кожного переможця та перебіг реалізації проектів читайте зовсім скоро на нашому сайті!

Дякуємо усім учасникам програми та закликаємо спробувати свої сили наступного разу. Наступна хвиля програми "Сильна Громада" стартуватиме навесні!

Теги:
громада