07/06

Тематичні кіноперегляди у Освітній асамблеї Львова

Як і обіцяли, команда Освітня асамблея, разом з Українська Галицька Асамблея, відкриває новий блок та новий формат своєї діяльності - перегляди історичних фільмів. 

Наше гасло "Розумним бути круто" напряму стосується цього нового формату, оскільки ми вважаємо, що знати свою історію, так само важливо, як і розвиватись інтелектуально.

Завдяки небайдужим режисерам, акторам, операторам, які допомагають розвивати український кінематограф, ми можемо продемонструвати Вам українську історію у візуальному виконанні.

"Золотий вересень" - документальний ігровий фільм, який розповідає про події на Західній Україні перед початком Другої світової війни, прихід радянської влади, зміни кордонів і зникнення цілих держав з карти світу. Стрічку створено на основі архівних документів, матеріалів і спогадів свідків, представників українського, польського і єврейського народів довоєнної Галичини, які до 40-х років ХХ століття становили основний етнічний склад цього регіону. У фільмі використано кінохроніку та коментарі провідних науковців-істориків.

В рамках нового кіно-формату, а також задля того, щоб проект кінопереглядів Освітня асамблея Львів продовжив та розвинув своє існування, просимо усіх, хто долучиться у ролі глядача до нашого освітнього кіно-клубу здійснити благодійний внесок у розмірі 20 грн. 

Одна половина зібраних коштів буде скерована на розвиток проекту Незнаному воякови, а інша половина коштів, власне, на розвиток нашої освітньої кіно-ініціативи! 

Кошти можна можна буде передати під час сеансу у спеціальну благодійну скриньку або ж, за бажанням, перерахувати на безготівковий рахунок ГО "Освітня Асамблея".

До зустрічі у кіноклубі Освітня асамблея!