03/06

Конкурс проектів "Добре там, де ти живеш"

Громадська організація «Українська Галицька Асамблея» в межах програми «Добре там, де ти живеш» розпочинає конкурс мікро-грантів для молоді. Конкурс проектів «Добре там, де ти живеш» передбачає реалізацію ідей щодо розвитку культурного простору в громадах. Три найкращі ідеї будуть обрані конкурсною комісією та скеровані на фінансування (5 000 грн. кожна проект- ідея). Надалі ці проекти мають бути реалізовані до вересня 2014 року.

«Дуже часто людям здається, що краще жити там, де нас нема. Але ми переконані, що це стара філософія, і вона вже не працює. Тому ми пропонуємо новий погляд – Добре там, де ти живеш. Іноді, аби це зрозуміти слід зробити невеликі справи – наприклад посадити квіти на своїй вулиці, відремонтувати стару лавку, пофарбувати паркан тощо. Конкурс проектів «Добре там, де ти живеш» має на меті здійснити маленькі зміни у громадах, які згодом, ми впевнені, приведуть до значних позитивних змін» - зазначають організатори конкурсу.

Умови конкурсу:

Учасниками слід розробити ідею – проект, що може змінити культурне життя у громаді. Заповнити анкету та надіслати все до 25 червня 2014 року на адресу project@uha.org.ua. Деталі на сайті uha.org.ua (розділ проекти) та за телефоном 097 33 15 195.

До конкурсу запрошуються ініціативні групи молоді та студентів (які можливо навчаються у Львові, але влітку повертаються у свої рідні містечка та села).