12/09

Село Долішнє, що на Стрийщині, має новий спортивний майданчик

Ще один результат конкурсу "Добре там, де ти живеш" - у селі Долішнє Стрийського району встановили новий спортивний майданчик. Облаштували спортивні конструкції поблизу стадіону села. Тепер у Долішньому розмірковують про розвиток цієї території і спорудження дитячого майданчика.

А все почалось з того, що Петро Івасів, який народився у с. Долішнє, довідався про конкурс від УГА «Добре там, де ти живеш» і вирішив, що громада його рідного села обов’язково має взяти участь. Натхненним порадником у цьому проекті став парох місцевої парафії отець Тарас, який всіляко заохочував мешканців села до дій.

«Я пропоную усім іншим громадам не падати духом, потрібно більше спілкуватись поміж собою і робити добрі справи – тоді будуть зміни у наших містах і селах» - говорить Петро Івасів, координатор проекту у с. Долішнє.

Довідка:

 «Добре там, де ти живеш» - конкурс проектів від УГА, який відбувся у червні 2014 року. Згідно з результатами конкурсу трьом громадам було надано безповоротню фінансову допомогу в розмірі 5 000 гривень на втілення ідеї. Таким чином було облаштовано WI-FI зону у м. Жовкві, споруджено спортивні майданчики у  м. Городенка (Івано – Франківська обл.) та у с. Долішнє (Стрийський ра-н, Львівської обл.).