13/10

Визначено переможців програми «Сильна Громада»

Визначено переможців програми «Сильна Громада». До участі у програмі зголосилося більше 60 проектів від різних громадських організацій та ініціативних груп Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Тематики проектних заявок були різноманітними, та передбачали вирішення актуальних проблем громади.

Експертна рада визначила трьох переможців програми. Ними стали:

•           Проект «Встановлення велопарковок в м. Коломия» - передбачає розвиток велоруху в Коломиї (Івано-Франківська область, Ініціативна група з відродження професійного футболу на Прикарпатті)

•           Проект «Енергію сонця – на служіння дітям!»  - передбачає встановлення сонячних теплових повітряних колекторів в Микуличинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті (Івано-Франківська область, "МАМА-86-Яремче")

•           Проект «Соціально-мистецька лабораторія «Klaster.in.ua» - передбачає ревіталізацію Народного дому в Збоїщах. (Львів, ГО "Кластер")

Згідно з умовами конкурсу переможцям від Української Галицької Асамблеї надається грант у розмірі 10 000 гривень на реалізацію проектів. Відтак ініціативні групи до кінця року мають втілити заплановані ідеї.

Про програму «Сильна громада»:

Мета програми – підтримка ініціатив у сфері розвитку громад та їх самоорганізації з метою творення якісних змін у містах та селах Галичини.

Учасники програми: громадські організації, благодійні організації, органи самоорганізації населення, а також їхні коаліції, мережі, неформальні об’єднання та ініціативні групи мешканців.

Проекти можуть стосуватися питання екології, енергозбереження, розвитку туризму та молодіжних ініціатив, а також благоустрій територій. Обов’язковою умовою отримання гранту є власний внесок у розмірі не менше 20% від суми проекту.